بروز ترین قیمت اتصالات پلی اتیلن

قبل از اینکه به سراغ اصلی ترین مبحث این مقاله یعنی، قیمت اتصالات پلی اتیلن برویم، ابتدا برای شما توضیح خواهیم داد که اتصالات پلی اتیلن به چه محصولاتی گفته می شود و در نهایت در مورد ویژگی ها، کاربرد ها و انواع اتصالات پلی اتیلن اشاره ای خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه این اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم.

فروشگاه بازار اتیلن عرضه کننده انواع اتصالات پلی اتیلن، با بهترین قیمت و کیفیت می باشد شما مخاطبان گرامی می توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه محصول مورد نظر خود را بررسی کرده و سفارش دهید؛ همچنین می توانید از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

اتصالات پلی اتیلن چیست؟

در بخش لوله کشی و تاسیسات برای انجام عملیات های مختلفی مانند تغییر زاویه مسیر سیال، تغییرات در قطر خط لوله کشی، تغییرات در میزان دبی جریان و همچنین جهت اتصال لوله ها به همدیگر از یک سری تجهیزات استفاده می شود که اصطلاحا به آن اتصالات لوله پلی تیلن می گویند.

امروزه محصولات پلی اتیلنی دارای محبوبیت خاصی هستند. دلیل این محبوبیت این است که این محصولات دارای قابلیت اتصال سریع و بسیار راحت می باشند.

همانطور که در متن های بالا گفته شد یکی از اساسی ترین مزایای لوله های پلی اتیلن این است که قابلیت اتصال بسیار آسانی دارد. این اتصلات کاربرد های زیادی دارند. این کاربرد ها شامل اتصال قطعه های لوله، تغییر زاویه در مسیر خط تولید لوله، تغییر قطر و … می باشد.

در شرکت بازار اتیلن بهترین مکان برای شما جهت خرید محصولات پلی اتینی و ... می باشد. برای اطلاع از قیمت اتصالات پلی اتیلن با مشاوران ما تماس بگیرید.

لوله های پلی اتلین شامل بخش های زیر می شوند:

 • اتصالات پیچی
 • کمربند ها
 • دنده ای
 • پلی اتیلن فاز قوی به شکل جوش لب به لب
 • جوشی پلی اتیلن فاضلابی
 • الکتروفیوژن و دست ساز

قیمت اتصالات پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن ویژگی های دارد؟

اتصالات لوله پلی اتیلن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه هستند. از دیگر ویژگی های مهم اتصالات لوله پلی اتیلن می توان به مقاومت بسیار بالای آن در مقابل خستگی، امید به زندگی 50 ساله، اتصالات بدون نشست، نصب آسان بدون استفاده از تراشه، نیاز نداشتن به پوشش یا حفاظت کاتدی، رسوب نا پذیری ، وزن پایین، سازگار بودن با هر محیطی، مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه فرا بنفش آفتاب، استحکام و انعطاف پذیری بالا و قابلیت تحمل تنش ها، مقاوم در مقابل مواد ماده های شیمایی ، مقاومت بالا در مقابل حلال های آبی، مقاوم در مقابل سرما یا گرماشدید در محیط، نصب بسیار آسان، اجرای راحت و همچنین حمل نقل آسان اشاره کرد. اما مهم ترین مزیت آن این است که تعمیر و نگهداری از آن رایگان مَی باشد.

فروشگاه بازار اتیلن انواع اتصالات پلی اتیلن را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه خواهد داد. برای اطلاع از قیمت اتصالات پلی اتیلن لطفا با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۹۷۰۶۸۴تماس بگیرید

اتصالات پلی اتیلن هم دارای یک سری ویژگی منحصر به فرد هستند:

 1. اتصالات پلی اتیلن دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.(منظور از مقاومت بالا این است که این محصولات بخاطر فشار هایی که به آن وارد شود، دچار شکستگی یا ترک خوردگی نخواهد شد.)
 2. اتصالات پلی اتیلن در مقابل فشار یا ضربه مقاوم هستند.
 3. اتصالات پلی اتیلن در مقابل مواد های شیمایی هم بسیار مقاوم اند.
 4. این اتصالات در مقابل خوردگی یا سابیدگی بسیار مقاوم هستند.
 5. دارای مقاومت بالا در مقابل ارتعاشات ناشی از زمین لرزه
 6. این اتصالات دچار زنگ زدی نخواهند شد.
 7. تعمیر نگهداری از این محصولات کاملا رایگان است.
 8. دچار رسوب گیری نخواهند شد.
 9. جداره های داخلی و خارجی اتصالات پلی اتیلن صاف و صیقلی هستند.
 10. برای نصب این اتصالات نیاز به هزینه بالایی ندارید.
 11. میزان انعطاف پذیری این اتصالات بسیار بالا است.

اتصالات پلی اتیلن دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد. در ادامه برای شما انواع این اتصالات را نام خواهیم برد.

انواع اتصالات پلی اتیلن

 • اتصالات زانویی:

از این نوع برای تغییر دادن مسیر خط های لوله کشی استفاده می کنند.

 • اتصالات چهار راهی:

از اتصالات چهار راهی جهت انشعاب سازی در چهار جهت استفاده می کنند. این اتصالات زمانی کاربرد دارد که که بخواهند خط های لوله را انتقال دهند.

 • اتصالات در پوش:

برای مسدود کردن مسیر یک خط یا انشعاب از این اتصالات استفاده می کنند.

 • اتصالات فلنچ:

برای سوراخ دار کردن اتصالاتی که بین لوله ها استفاده شده و به شکل دایره ای یا مربعی در همه ابعاد ساخته می شود.

 • اتصالات مغزی:

زمانی که بخواهند لوله های پلی اتیلن و اجزای خط لوله کشی را به یکدیگر اتصال دهند، از آن استفاده می کنند.

 • اتصالات سه راهی:

جهت انشعات در میان خطوط لوله ها استفاده می شود.

 • اتصالات موفه کوتاه یا بلند پلی اتیلنی:

زمانی که بخواهند حجم ورودی یا خروجی در بخشی از لوله ها را تنظیم کنند، از اتصالات موفه کوتاه یا بلند پلی اتیلنی استفاده می کنند.

 • اتصالات سیفون:

از این اتصالات هنگام تغییر مسیر خطوط لوله در یک مسیر منحنی پیچ دار استفاده می کنند.

 • اتصالات تبدیل پلی اتیلن دو سر مهره
 • اتصالات نر و ماده لوله پلی اتیلن

قیمت اتصالات پلی اتیلن یکی از مهم ترین سوالاتی است که شاید برای هر خریدار یا تولید کننده ای پیش آید. در این مقاله ما ابتدا سعی میکنیم یک توضیح بابت آشنایی بیشتر محصولات پلی اتیلن مانند لوله های پولی اتیلنی به شما بدهیم. در انتهای این مقاله در مورد قیمت اتصالات پلی اتیلن توضیح جامع تری خواهیم داد.

اتصالات پلی اتیلن دار در چند بخش مختلف دسته بندی می شوند، این بخش ها شامل: اتصالات پیچی، اتصالات جوشی، اتصالات تزریقی، اتصالات پلیمری، اتصالات الکتروفیوژن و همچنین اتصالات کوپلینگی می شود.

قیمت محصولات بازار اتیلن

یکی از مسئله های مهم در بخش قیمت اتصالات پلی اتلین این است که بدانید قیمت پایین و ارزان بسیاری از این محصولات به معنای این است که آن محصولات احتمالا دارای کیفیت اعلا یا خوبی نیست. در بخش اتصالات پلی اتیلنی، قیمت اتصالات پلی اتیلن نباید پایین تر از مواد باشد.

اتصالات پلی اتیلن قیمت های مختلفی دارند. زیرا دارای انواع مختلفی هستند و به دلیل بالا بودن تنوع در نوع و مدل صاحب قیمت های متفاوتی هستند.

باید بگوییم که محاسبه قیمت اتصالات پلی اتیلن با قیمت لوله های پلی اتیلن کمی پیچیده تر یا متفاوت تر می باشد. در ادامه دلیل این پیچیدگی را برایتان شرح خواهیم داد.

یکی دیگر از مسایل تاثیر گذار در قیمت اتصالات پلی اتیلن این است که تمامی مسایلی که در قیمت لوله های پلی اتیلنی و مواد های اولیه پلی اتیلن اثر می گذارد هم در بخش قیمت اتصالات پلی اتیلن بسیار تاثیر می گذارد.

برای تهیه کردن اتصالات پلی اتیلن ها باید میزان توجه خود را بالا تر ببرید و حساسیت بیشتری به خرج دهید. زیرا اگر اتصالات شما دارای کیفیت کافی نباشد، کل کار کرد شما در تمامی خط ها دچار اختلال خواهد شد.

در بخش پلی اتیلن هر اتصال دارای قیمت متفاوتی است. این قیمت ها به این شکل لیست بندی می شوند:

 • تزریقی
 • سفارشی
 • مایتری
 • الکتروفیوژن
 • کاروگیت دو جداره
 • پیچی
 • فاضلابی

اتصالات تزریقی

این اتصالات کم ترین قیمت را در بین اتصالات پلی اتیلنی دارند و از آن ها در کار های معمولی که فشار کاری آن پایین تر است استفاده می کنند. این اتصالات معمولا تولید شده از مواد های معمولی( ماده های ایرانی یا مواد بازیافت شده) هستند.

اتصالات سفارشی و مایتری

این محصولات هم قیمت با لوله های پلی اتیلن می باشد. قیمت با توجه به اندازه زاویه هایی که سفارش داده اید حساب می شود.

اتصالات الکتروفیوژن

این محصولات دارای ثبات قیمتی نیستند و هر لحظه امکان دارد با قیمت ارز بالا پایین شوند. برای محاسبه قیمت این اتصالات به کیفیت و سایز آن باید توجه کرد.

اتصالات کاروگیت دو جداره :

این محصولات هم مانند اتصالات مایتری باید به شکل سفارشی ساخته شود.

اتصالات پیچی:

قیمت این اتصالات پایین است. زیرا از آن ها فقط در کار هایی استفاده می شود که سخت نیست.

مهم ترین نکات در خرید

اتصالات پای اتیلن از جنس پلی اتیلن هستند. ارزیابی جنس این اتصالات مانند لوله های پلی اتیلن می باشد. برای تشخیص کیفیت آن ها لازم نیس که لوله ها یا اتصالات را زیر لاستیک خودرو ها یا اجسام سنگین دیگر قرار بدهیم. مقاومت این اتصالات را این گونه مورد بررسی قرار نمی دهند. اما این تصور غلط بسیار رواج پیدا کرده است. در این بخش قصد داریم تا روش های اصولی تر و ساده تر را آموزش بدهیم و مانند افراد حرفه ای تخصصی تر به این امر بپردازیم.

 • افراد حرفه تر با انداختن لوله روی سطح زمین و گوش دادن به صدای آن می توانند در مورد کیفیت لوله اظهار نظر کنند.
 • اتصالات پلی اتیلن نباید در زیر نور مستقیم خورشید آسیب ببینند.
 • مهمترین نکته در کیفیت این محصول جوش خوردن درست و اصولی آن است. همچنین دوام جوش این اتصالات از نکات حائز اهمت است.
 • سطح صاف و صیقلی داخل اتصالات از نشانه های کیفیت آن ها می باشد.
 • همچنین اتصالات به هیچ عنوان نباید شکننده و خشک باشند.
 • جوش خوردن اتصالات از نشانه های کیفیت آن ها می باشد.
 • اگر لوله ها درجه دو باشند فاقد مهر استاندارد می باشند. اما دارای ضمانت نامه معتبر 5 ساله جوش از تولید کننده اتصالات هستند. این اتصالات بر اساس جدول وزنی PE63 تولید می شوند.

البته تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان اتصالات درجه 2 برای بالا بردن کیفیت اتصالات ضخامت آن ها را افزایش می دهند.

برای اطلاع دقیق تر در مورد قیمت اتصالات پلی اتیلن با مشاوران و کارشناسان شرکت بازار اتیلن با شماره ۰۹۱۲۵۹۷۰۶۸۴ تماس بگیرید.

جهت عضویت در کانال تلگرام بازار اتیلن اینجا کلیک کنید.

  منبع : https://bazaretilen.com/price-of-polyethylene-fittings/